mgp wrap logo2

renowacja skór

Renowacja Skór

Skórzana tapicerka to najbardziej estetyczne wykończenie wnętrza samochodu. Podczas codziennego użytkowania ulega ona przetarciom, przebarwieniom a nawet rozerwaniom. W wielu przypadkach nie ma potrzeby wymiany elementów tapicerki które wiąże się z dużymi kosztami. Usługa regeneracji skórzanej tapicerki pozwala nam na odzyskanie jej dawnego blasku oraz znacząco poprawia wrażenie estetyczne wnętrza naszego samochodu. Regenerujemy wszystkie elementy skórzane takie jak fotele, boczki, deski rozdzielcze, tunele, podłokietniki, kierownice itp. Stosujemy profesjonalne i bezpieczne metody i preparaty, które w połączeniu z doświadczeniem pracowników, pozwalają na uzyskanie zadowalającego efektu przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa regenerowanych powierzchni.

Naszym wspólnym celem jest uzyskanie jak najlepszego efektu wykonanych prac stąd do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, w zależności od aktualnego stanu materiału jak i jego wielkości, dobieramy odpowiednie metody oraz środki wykorzystywane podczas wykonywania usługi.

Jeżeli stan skórzanych powierzchni jest zadowalający oferujemy również usługę czyszczenia i impregnacji powierzchni aby na dłużej zachować jej dobry stan oraz zmniejszyć ryzyko jej uszkodzenia w przyszłości.

Ostatnie realizacje

m4
bmw m4

detailing, zabezpieczenie folia PPF

lambo
lamborghini huracan

projekt graficzny

aston
aston martin db11

zmiana koloru